IV. Zagrebački simpozij mentalnog zdravlja s međunarodnim sudjelovanjem „Um na rubu budućnosti”
Grad Zagreb, Centar za zdravlje mladih Doma zdravlja Zagreb – Istok i Sveučilište u Zagrebu organiziraju IV. Zagrebački simpozij mentalnog zdravlja s međunarodnim sudjelovanjem, pod nazivom „Um na rubu budućnosti”. Simpozij će se održati 10. listopada 2025. povodom Svjetskog dana mentalnog zdravlja, u Zgradi SEECEL, Sveučilišta u Zagrebu (Ul. Radoslava Cimermana 88). Sudjelovanje na simpoziju je besplatno, uz obaveznu prethodnu registraciju, a bit će vrednovano prema pravilnicima nadležnih komora. Više informacija o programu i načinima prijave bit će objavljeno uskoro na službenim kanalima organizatora.










