Panel za mlade ,25.10.2024.
U petak, 25. listopada, u našem Centru uspješno je održan Panel o mladima u organizaciji Povjerenstva za izradu i praćenje provedbe programa za mlade Grada Zagreba. Događanje je započelo obilaskom Centra kojeg je vodila naša voditeljica Ella Selak Bagarić. Sudionicima je omogućen uvid u usluge i podršku koje Centar pruža mladima u Zagrebu. Nakon obilaska zamjenik gradonačelnika Grada Zagreba dr. sc. Luka Korlaet otvorio je panel te naglasio važnost aktivnog uključivanja mladih u proces donošenja odluka i planiranja budućih programa za poboljšanje kvalitete života mladih u gradu. Zatim su slijedila uvodna izlaganja predsjednice Savjeta za mlade Centra za zdravlje mladih Sare, predstavnice Savjeta mladih Grada Zagreba te predsjednica Povjerenstva za izradu i praćenje Programa za mlade, gđe. Monike Pažur. Program je nastavljen panel diskusijom. Panelisti, ujedno i članovi i članice Povjerenst...




