Studijska posjeta izaslanstva Republike Sjeverne Makedonije Centru za zdravlje mladih
S ponosom najavljujemo kako su Centar za zdravlje mladih DZZ Istok i Grad Zagreb, Gradski ured za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom, domaćini posjete izaslanstva Republike Sjeverne Makedonije, na čelu s ministricom rada i socijalne politike Republike Sjeverne Makedonije, koje će u periodu od 22. do 24. prosinca posjetiti Zagreb s ciljem upoznavanja i razmjene iskustava o aktivnostima u području brige i unapređenja mentalnog zdravlja djece i mladih u Zagrebu, a prvenstveno upoznavanja s radom našeg Centra. U sklopu studijske posjete izaslanstva, dana 22. prosinca organiziramo okrugli stol s drugim kolegama iz područja zdravstva, obrazovanja i zaštite prava djece i mladih, koji će se održati u Gradskoj skupštini Grada Zagreba, pod nazivom „Zajedno u zaštiti mentalnog zdravlja djece i mladih: Prikaz suradnje u gradu Zagrebu“ a svečani prijem izaslanstva Republike Sjeverne Makedonije održat će se istog dana...

