Panel "Mentalno zdravlje djece i mladih s problemima u ponašanju" na konferenciji SKRB2023
Voditeljica Centra, klinička psihologinja Ella Selak Bagarić, u ime Hrvatske psihološke komore sudjelovala je danas, uz predstavnike MRSOP, Komore psihoterapeuta, Psihijatrijske bolnice za djecu i mladež, COO Lug i OZ Turopolje na panel raspravi o unapređenju skrbi za mentalno zdravlje djece i mladih. Diskusiju u panelu moderirala je izv.prof.dr.sc. Linda Rajhvajn Bulat. Ostale informacije o programu konferencije možete pronaći na poveznici: https://skrb.hr




