Suradnja sa školama kroz travanj 2023.
Tijekom travnja održan je niz psihoedukativnih radionica za učenike osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta. Psihologinja Centra Nina Predrijevac posjetila je Učenički dom Športske gimnazije gdje je sa srednjoškolcima kroz radionicu na temu „Kako sam ja? – briga o sebi“ razgovarala o mentalnom zdravlju, prolazeći jednostavne tehnike koje mogu pomoći očuvanju subjektivne dobrobiti i aktivnoj brizi o sebi. U OŠ Marina Držića sa učenicima 4. i 6. razreda psihologinja je obradila teme „Pozitivna slika o sebi i kako ju njegovati", kroz koju smo naučili nešto više o različitim faktorima koji utječu na razvoj naše slike o sebi, osobito u današnje doba kada smo svi uronjeni u virtualni svijet, a u radionicama na temu "Efikasno učim, manje se mučim" radili smo na organizacijskim vještinama i naučili kako osigurati što bolje uvjete za učenje. Na radionicama je sudjelovalo 118 učenika kojima zah...




